• NASZA HISTORIA

    Na podstawie uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30.06.2015 r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie od dnia 01.09.2015 r. jesteśmy samodzielną jednostką organizacyjną pomocy społecznej dla 20 osób upośledzonych umysłowo.

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    Jeśli chcesz się ubiegać o skierowanie na pobyt dzienny do Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie zajrzyj do naszego działu "Jak do nas dołączyć?" Podpowiemy jak się przygotować do wizyty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gościnie przy ul. IV Dywizji WP 66.

    CZYTAJ WIĘCEJ
Wigilia Wsi Polskiej

12 grudnia w hali kołobrzeskiego MOSIR-u odbyła się "Wigilia Wsi Polskiej". Impreza skupiła bardzo wiele chętnych zarówno wystawców jak i osób biorących udział w konkursach. Obowiązywały 4 kategorie konkursowe: potrawa wigilijna, ciasto świąteczne, szopka bożenarodzeniowa oraz stroik świąteczny.

 

ŚDS w raz z Klubem Seniora ,,Złoty wiek” zaprezentował swoje prace wykonane podczas wspólnych spotkań oraz terapii. Świąteczne ozdoby, ręcznie wykonane karty i wyśmienite pierniki kusiły ze stołów podczas świątecznego kiermaszu.