• NASZA HISTORIA

    Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

    ... czytaj dalej
  • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

    ... czytaj dalej

06.02.2020 r. odbyła się XV Sesja Rady Miejskiej w Gościnie. W tym szczególnym dniu uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" odebrali Nagrodę Rady Miejskiej w Gościnie i Burmistrza Gościna w kategorii: Działalność Społeczna za rok 2019. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy nominowali ŚDS "Promyk" do Nagrody i uznali naszą działalność za wyjątkową i potrzebną.

 

Nagroda dodała nam skrzydeł i z pewnością będzie świetną motywacją do dalszych działań w naszym ośrodku. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią gminy i wpisujemy się tak szeroko w społeczność gościńską.

Anna Kożuchowska - Salawa

 

Uczestnicy ŚDS nagrodzeni!
Uczestnicy ŚDS nagrodzeni!
Uczestnicy ŚDS nagrodzeni!
Uczestnicy ŚDS nagrodzeni!