• NASZA HISTORIA

    Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

    ... czytaj dalej
  • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

    ... czytaj dalej

Trwa okres ferii zimowych naszych milusińskich. Dlatego też postanowiliśmy umilić im ten czas i w porozumieniu ze wspaniałymi pedagogami (którzy dbają aby dzieci podczas ferii nie narzekały na nudę😊) zorganizowaliśmy spotkanie integracyjne. 10.02.2020 r. udaliśmy się do Zespołu Szkół przy ulicy Grunwaldzkiej, gdzie mieliśmy zaszczyt przeprowadzić warsztaty produkcji i ozdabiania mydełek.

 

Uczestnicy "Promyka" są już fachowcami w tworzeniu unikatowych mydełek, które to szturmem podbijają serca każdego, kto je ujrzy. Uczniowie świetnie sprawdzili się w roli producentów mydełek. Mając do dyspozycji różnorodne bazy mydlane, zapachy oraz barwy i dodatki do ozdabiania oraz dekoracji utworzyli prawdziwe mydlane dzieła sztuki. Nie ma co ukrywać, mamy wśród naszych małych przyjaciół prawdziwe talenty. Cieszymy się, że i my mogliśmy dołożyć małą cegiełkę i swoim wkładem zrównoważyć dzieciom brak śniegu tej zimy. Zimowisko oceniamy na piątkę z plusem. Dziękujemy za możliwość współpracy.

Anna Kożuchowska - Salawa

 

Pracowite ferie
Pracowite ferie
Pracowite ferie
Pracowite ferie
Pracowite ferie
Pracowite ferie