• JUBILEUSZ

  W tym roku Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" obchodzili jubileusz 17-lecia powstania Domu. Z tej okazji w "Promyku" odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Zostań aktorem życia".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie rozpoczęli próby do przedstawienia pt. "Artystą być", które zostanie nagrane specjalnie dla dzieci przedszkolnych z naszej miejscowości. Podopieczni sumiennie ćwiczą swoje role, utrwalają układ choreograficzny oraz w ramach treningu plastycznego własnoręcznie wykonują rekwizyty do przedstawienia.

 

Planowaliśmy udać się do naszych małych przyjaciół i zaprezentować przedstawienie osobiście z okazji "Dnia Dziecka" jednak "pewien wirus" pokrzyżował nam szyki. Znaleźliśmy zatem inne rozwiązanie, zdecydowaliśmy się na nagrać występ i przesłać go przedszkolakom w wersji cyfrowej. Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia.

Tworzenie rekwizytów do przedstawienia

Utrwalanie ról do przedstawienia

Terapia ruchowa - taneczne pląsy do występu

Terapia ruchowa - taneczne pląsy do występu