• JUBILEUSZ

  W tym roku Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" obchodzili jubileusz 17-lecia powstania Domu. Z tej okazji w "Promyku" odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Zostań aktorem życia".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Zespół "Promyka" cały czas pracuje na pełnych obrotach. Jest nam niezmiernie miło, że na zajęciach utrzymuje się wysoka frekwencja, co oznacza, że udaje nam się sprostać wymaganiom naszych podopiecznych. Pomimo panujących obostrzeń uatrakcyjniamy zajęcia, aby móc jednocześnie nieść pomoc naszym uczestnikom.

 

Podczas ostatnich zajęć relaksacyjnych na Zielonej Skarpie wpadł nam do głowy pomysł, aby wykorzystać piękną letnią pogodę i na tle wyjątkowych krajobrazów, jakie malują się na naszych terenach zielonych postanowiliśmy zorganizować sesję fotograficzną. Pomysł bardzo spodobał się uczestnikom. Już wiemy, że jest to ciekawy początek naszej przygody z fotografią. Nie ma się co dziwić, w końcu mamy samych wytrawnych modeli.

Zespół "Promyka" życzy wszystkim mieszkańcom Miasta i Gminy Gościno, aby na Waszych twarzach na co dzień malował się uśmiech. Pamiętajcie, że piękno ukryte jest w małych rzeczach, które uczymy się dostrzegać każdego dnia.

Uczestnicy "Promyka" wraz z opiekunami