Ułatwienia dostępu

 • 18-LECIE

  Dnia 26 września świętowaliśmy 18-lecie istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie. Tegoroczny jubileusz odbył się pod hasłem: "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH" - jubileusz na sportowo - Gala Mistrzów Sportu".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

W ŚDS "Promyk" zajęcia nabierają tempa każdego dnia. Uczestnicy "Promyka" znani są z tego, że lubią się rozwijać i uczyć nowych technik.

 

Dlatego też w ramach nawiązanej współpracy ze Stowarzyszeniem IMEJDA uczestniczy nabywają umiejętności w zakresie techniki QUILLINGU. Jest to nowa forma zajęć plastycznych, która pozwala na wzbogacenie umiejętności manualnych naszych podopiecznych. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem możemy uczyć się nowych technik, wymieniać doświadczenia, szerzyć integrację, ale też pokazać podopiecznym IMEJDY, jak na co dzień pracują uczestnicy "Promyka" oraz jakie są ich talenty. Dziękujemy serdecznie za możliwość współpracy Pani Annie Stasiewicz, która jest partnerem projektu oraz Pani Edycie Bieńko i Pani Zofii Perlińskiej za cenne uwagi i możliwości rozwijania skrzydeł.