• JUBILEUSZ

  W tym roku Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" obchodzili jubileusz 17-lecia powstania Domu. Z tej okazji w "Promyku" odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Zostań aktorem życia".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Pomagać i dawać część siebie innym to szlachetne motto, które towarzyszy nam każdego dnia. Dlatego też niezwykle poruszyła nas historia malutkiej Antosi z Gościna.

 

Bez namysłu postanowiliśmy włączyć się do wspaniałej akcji, którą zorganizowali mieszkańcy naszego miasta. Podczas treningów plastycznych uczestnicy przygotowali ręcznie zdobione mydełka, świece oraz kartki okolicznościowe, które przekazaliśmy na licytacje i wystawiliśmy w sklepiku podczas pikniku. Trzymamy kciuki za Antosię i życzymy dużo zdrowia.