• JUBILEUSZ

  W tym roku Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" obchodzili jubileusz 17-lecia powstania Domu. Z tej okazji w "Promyku" odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Zostań aktorem życia".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Cieszymy się niezmiernie, że od września mogliśmy wznowić jedne z naszych ulubionych zajęć rekreacyjnych - grę w kręgle. W ramach terapii ruchowej w każdy piątek uczestnicy "Promyka" udają się na kręgielnię w pobliskim Gościńskim Centrum Sportu OLIMP, gdzie mogą szlifować swoje umiejętności z zakresu gry w kręgle.

 

Trzeba przyznać, że mamy wytwornych graczy i mimo przerwy w uczestnictwie w zajęciach na kręgielni nasi zawodnicy nadal utrzymują wysoki poziom. Tak trzymać!

Anna Kożuchowska- Salawa

Pani Wiesława i Pan Kazimierz podczas gry w kręgle

Pani Beata i Pani Urszula podczas zajęć na Kręgielni