• JUBILEUSZ

  W tym roku Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" obchodzili jubileusz 17-lecia powstania Domu. Z tej okazji w "Promyku" odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Zostań aktorem życia".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Praca w ŚDS

Ogłoszenie - kierownik środowiskowego domu samopomocy "Promyk" w gościnie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy (w zależności od posiadanego wykształcenia) - instruktor terapii zajęciowej / terapeuta zajęciowy, asystent osoby niepełnosprawnej, Instruktor terapii.

Ogłoszenie - kierownik środowiskowego domu samopomocy "Promyk" w gościnie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy (w zależności od posiadanego wykształcenia) - instruktor terapii zajęciowej / terapeuta, asystent osoby.