Ułatwienia dostępu

 • 19-LECIE

  Ostatnio świętowaliśmy 19-lecie istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie.

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Uczestnicy "Promyka" to artyści z krwi i kości. Mieliśmy okazję przekonać się o tym już wiele razy. Tym razem odnajdujemy się w zupełnie nowej, ale jakże oryginalnej roli. Co roku przygotowujemy przedstawienie dla naszych małych przyjaciół z placówek przedszkolnych.

 

W tym roku z oczywistych względów nie mogliśmy pojawić się u naszych milusińskich osobiście dlatego też poprosiliśmy o wsparcie profesjonalistę - Pana Marcina Pawlaka. W ramach współpracy z Centrum Kultury i Książki Pan Marcin dał nam wiele cennych wskazówek i wyreżyserował przedstawienie . Oko profesjonalisty i wysokiej jakości sprzęt sprawiły, że występ uczestników "Promyka" stał się unikatowym dziełem sztuki. Dziękujemy serdecznie Panu Marcinowi Pawlakowi za to, że uczynił z naszego przedstawienia perełkę. Panie Marcinie zapraszamy do dalszej współpracy, gdyż spotkanie z Panem wspominamy nie tylko jako niezwykle profesjonalne ale też sympatyczne.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia projekcji, naprawdę warto! Przedstawienie pt. "Na Straganie" można obejrzeć na YouTube na kanale Gościno tv. Odsyłamy do internetu: link: https://www.youtube.com/results?search_query=Go%C5%9Bcino+tv