Ułatwienia dostępu

 • 19-LECIE

  Ostatnio świętowaliśmy 19-lecie istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie.

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

W połowie sierpnia do kadry ŚDS "Promyk" dołączyli specjaliści z Firmy artREH Rehabilitacja i Odnowa Biologiczna ze Świdwina. Wykwalifikowani fizjoterapeuci wzbogacają nasze zajęcia z zakresu terapii ruchowej oraz dbają o to, aby uczestnicy "Promyka" wzmacniali i usprawniali swoje możliwości ruchowe, co jest bardzo pomocne podczas funkcjonowania w codziennym życiu.

 

Terapia prowadzona zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród podopiecznych "Promyka". Zajęcia bez wątpienia pozytywnie wpływają na samopoczucie uczestników oraz wzbogacają ofertę naszego ośrodka.

Anna Kożuchowska- Salawa

Zajęcia indywidualne z fizjoterapeutą w ŚDS "Promyk"

Zajęcia grupowe z fizjoterapeutą w ŚDS "Promyk"