• NASZA HISTORIA

    Na podstawie uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30.06.2015 r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie od dnia 01.09.2015 r. jesteśmy samodzielną jednostką organizacyjną pomocy społecznej dla 20 osób upośledzonych umysłowo.

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    Jeśli chcesz się ubiegać o skierowanie na pobyt dzienny do Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie zajrzyj do naszego działu "Jak do nas dołączyć?" Podpowiemy jak się przygotować do wizyty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gościnie przy ul. IV Dywizji WP 66.

    CZYTAJ WIĘCEJ

Uczestnicy "Promyka" przygotowali niespodziankę mikołajkową dla przedszkolaków. Podczas 4 dniowych spotkań wykonali pracę plastyczną z ok. 70 przedszkolakami, do której od kilku dni przygotowywali się z zaangażowaniem.

 

Wielką uciechę sprawiły mieszkańcom Domu promienne buźki i radosny śmiech dzieci. Świąteczne bałwanki wykonane samodzielnie przez maluchy przy niewielkiej pomocy ,,Promyka” są doskonałą dekoracją dziecięcego pokoju oraz miłym wspomnieniem wspólnie spędzonego dnia. Dzięki integracji oraz twórczym spotkaniom utwierdzamy się w tym, że i my potrafimy dać siebie innym :)

Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki