• NASZA HISTORIA

    Na podstawie uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30.06.2015 r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie od dnia 01.09.2015 r. jesteśmy samodzielną jednostką organizacyjną pomocy społecznej dla 20 osób upośledzonych umysłowo.

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    Jeśli chcesz się ubiegać o skierowanie na pobyt dzienny do Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie zajrzyj do naszego działu "Jak do nas dołączyć?" Podpowiemy jak się przygotować do wizyty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gościnie przy ul. IV Dywizji WP 66.

    CZYTAJ WIĘCEJ

Na podstawie uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie od dnia 01września 2015r. jesteśmy samodzielną jednostką organizacyjną pomocy społecznej.

Środowiskowy Dom Samopomocy "PROMYK" jest placówką dziennego pobytu dla 20 osób upośledzonych umysłowo, przewlekle psychicznie chorych oraz z innymi zaburzeniami psychicznymi. Jako ośrodek wsparcia obejmuje pomocą osoby z terenu gminy Gościno.


W zajęciach mogą uczestniczyć również osoby z innych gmin.


Środowiskowy Dom Samopomocy PROMYK czynny jest w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00.