• NASZA HISTORIA

    Na podstawie uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30.06.2015 r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie od dnia 01.09.2015 r. jesteśmy samodzielną jednostką organizacyjną pomocy społecznej dla 20 osób upośledzonych umysłowo.

    CZYTAJ WIĘCEJ
  • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    Jeśli chcesz się ubiegać o skierowanie na pobyt dzienny do Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie zajrzyj do naszego działu "Jak do nas dołączyć?" Podpowiemy jak się przygotować do wizyty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gościnie przy ul. IV Dywizji WP 66.

    CZYTAJ WIĘCEJ
Wycieczka do Kołobrzegu

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Promyk” 24 listopada wybrali się na jednodniową wycieczkę do Kołobrzegu. Głównym celem i założeniem programowym wyprawy było poszerzenie wiedzy o samorządzie powiatowym, jego instytucjach oraz zadaniach.

 

Szlak wiódł ulicami gdzie zlokalizowane są szkoły ponadgimnazjalne, muzeum, marina oraz molo. Wycieczkę zakończyli ciepłą, aromatyczną kawą w kawiarni obrotowej znajdującej się w hotelu Arka, podziwiając piękno miasta i bezkres morski.

Wycieczka do Kołobrzegu
Wycieczka do Kołobrzegu
Wycieczka do Kołobrzegu
Wycieczka do Kołobrzegu