• JUBILEUSZ

  W tym roku Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" obchodzili jubileusz 17-lecia powstania Domu. Z tej okazji w "Promyku" odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Zostań aktorem życia".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

14 lutego to dzień znany wszystkim jako Walentynki - święto zakochanych. W Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" spędzaliśmy Walentynki pod hasłem "Artystą Być". Uczestnicy przygotowali słodkie przekąski w miłosnych barwach i kształtach: kruche serduszkowe ciasteczka, truskawki oblane gorzką czekoladą, oraz smakowitą karpatkę z budyniowym kremem.

 

Do tego zaserwowano gorącą czekoladę z bitą śmietaną i aromatycznymi przyprawami korzennymi. W tle wybrzmiewała muzyka romantyczna. Uczestnicy wykazali się swoimi artystycznymi umiejętnościami kulinarnymi. W dalszej części dnia odbywały się zajęcia z zakresu choreoterapii. Na parkiecie królowały najpopularniejsze tańce miłosne tj. rumba, cha-cha oraz tango i salsa. Dzień podsumowaliśmy projekcją filmu pt: "Listy do Julii".

Anna Kożuchowska - Salawa