Ułatwienia dostępu

 • 18-LECIE

  Dnia 26 września świętowaliśmy 18-lecie istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie. Tegoroczny jubileusz odbył się pod hasłem: "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH" - jubileusz na sportowo - Gala Mistrzów Sportu".

  ... czytaj dalej
 • NASZA HISTORIA

  Środowiskowy Dom Samopomocy "Promyk" w Gościnie z dniem 1 września 2015 r. na mocy uchwały nr XI/67/15 Rady Miejskiej w Gościnie z dnia 30 czerwca 2015r. w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Gościnie działa jako samodzielna jednostka organizacyjna.

  ... czytaj dalej
 • JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Jeśli chcesz ubiegać się o skierowanie na pobyt w Środowiskowym Domu Samopomocy "Promyk" w Gościnie zajrzyj do zakładki "Zasady przyjęcia". Uzyskasz tam wszelkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów.

  ... czytaj dalej

Tegoroczny "Światowy Dzień Fotografii" był doskonałą okazją do zaproszenia gościa specjalnego - profesjonalnego fotografa i operatora kamery. Jest nam niezmiernie miło, że nasze zaproszenie przyjął Pan Krzysztof Klincewicz, który tworzy markę "Kulturalne Studio Filmowe".

 

Pan Krzysztof nie tylko zajmuje się fotografią, ale także tworzy niesamowite projekcje filmowe. Ten profesjonalny i jednocześnie skromny artysta bardzo często angażuje się w akcje charytatywne na terenie naszej gminy i nie tylko. Pan Krzysztof przedstawił nam wiele ciekawostek ze swojego zawodowego życia, opowiedział, jak wygląda zawód "od kuchni", zaprezentował sprzęt, na którym pracuje oraz zaprezentował swoje projekty. Jesteśmy pod wrażeniem kunsztu i profesjonalizmu pracy Pan Krzysztofa. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie, gdyż podczas rozmów zrodziło się wiele ciekawych pomysłów, które rysują niezwykle interesujące projekty na przyszłość. Panie Krzysztofie liczymy na dalszą owocną współpracę.